گروه مالی بازرگانی

گروه مالی و بازرگانی بدرسیستم، با توجه به ماهیت پروژه های این شرکت و با عنایت به در هم تنیدگی امور مربوط به این حوزه ها، کلیه فعالیت های مرتبط با توسعه بازار، فروش و ارتباط مستمر با مشتریان را بر عهده دارد. همچنین پیشبرد امور حسابداری، مدیریت مالی و ارتباط با موسسات و سازمان های مربوطه نیز از وظایف تعریف شده این مدیریت است.
تیم مالی و بازرگانی بدرسیستم، متشکل از کارشناسان با تجربه و خلاق در حوزه های مهندسی فروش و مهندسی مالی است که در چارچوب پیشبرد هر چه بهتر اهداف از پیش تعیین شده شرکت، نسبت به ارائه خدمات در قالب مشاوره های فنی و بازرگانی به مشتریان و ارائه راهکار های متنوع جهت تامین نیاز های آنها اقدام می نماید. همچنین توسعه و تثبیت کلیه روابط مالی و پولی با نهاد های ذی ربط و جهت دهی به سیاست های کلان شرکت در حوزه گسترش طرح های تجاری بر عهده این تیم خواهد بود.
از سوی دیگر، گروه مالی و بازرگانی شرکت بدرسیستم مفتخر است که با سابقه ای 30 ساله در نمایندگی برند های معتبر جهانی، در جهت تامین تجهیزات، مواد اولیه و نرم افزار های مهندسی، ارائه آموزش های تخصصی و راه اندازی ماشین آلات تکنولوژی محور در کشور فعالیت نموده است.
در همین راستا و از سال 1395، جهت تخصصی تر شدن امور این حوزه، شرکت بدرسیستم بازرگان برای ارائه خدمات مختلف بازرگانی و مدیریت این نمایندگی ها تاسیس گردید. با این حال دو نمایندگی شرکت های SLM Solution و Bohler به دلیل تخصصی بودن و نزدیکی به فعالیت های جاری، همچنان تحت نظر شرکت مهندسی بدرسیستم اداره می شود و آماده ارائه خدمات مقتضی به مشتریان محترم می باشد.

تماس مستقیم با این واحد


02165438335
com.dep@badrsystem.com
linkedin.com/badrsystem